Kto je Nikol?

Manželka, matka, marketérka aj „makerka“ Svadobných jedinečností. Podľa tohoto by som mohla zvážiť zmenu mena na „Mikol“, však? ?

Som rebel, ktorého prirodzene láka robiť veci inak. Matkou som sa nikdy netúžila stať, no láska k môjmu mužovi prerástla moje obavy a tak dnes máme dosť roztomilé modrooké dievčatko, ktorému sme dali meno Diana.

Milujem knihy, vkročiť do kníhkupectva a odísť s náručou plnou kníh pre mňa nie je nič neobvyklé.

Táto moja úchylka sa, ale veru vôbec nezlučuje s mojim nadšením pre minimalizmus, o ktorý sa doma snažíme už niekoľko rokov.

Spolu s minimalizmom sme nadšencami ekologického lifestylu, na dlhej alebo skôr nikdy nekončiacej ceste za zerowaste.

Pre spokojný život potrebujem cestovať a spoznávať nové miesta. S príchodom dieťaťa sa to ešte umocnilo a môj úžasný manžel nám vlani kúpil obytný príves, s ktorým si užívame parádne dobrodružstvá spolu s našim psom Brunom.

Blog vznikol skrz mojich „zážitkov“ s tehotenstva, ktorého tretí trimester bol pre mňa psychicky jedným z tých najťažších období v živote. Trpím tokofóbiou, čo je patologický strach z tehotenstva a pôrodu a po mojich skúsenostiach som sa rozhodla verejne zdieľať svoju cestu.

Ak moje zápisky pomôžu hoc len jednej žene s podobným osudom, ako je ten môj, tak to malo zmysel. Pretože žien ako som ja je v spoločnosti mnoho. Ak si jednou z nás, vedz, že v tom nie si sama. ??

Ak to tak cítiš a potrebuješ, pokojne mi napíš napríklad na Instagrame.